آموزش بستن دانلود خودکار در تلگرام و کاهش مصرف اینترنت تلگرام

بستن دانلود خودکار در تلگرام و کاهش مصرف اینترنت تلگرام

یکی از مواردی که ممکن است برای کاربران تلگرام ایجاد دردسر کند، دانلود خودکار تصاویر، فیلم ها، فایل های صوتی و گیف ها می باشد که منجر به از دست رفتن مقدار زیادی از حجم اینترنت می شود. با توجه به هزینه نسبتا زیاد اینترنت در کشور ما و استفاده بسیار زیاد از اپلیکیشن هایی مثل تلگرام و اینستاگرام، بنظر می رسد درصد زیادی از حجم ترافیک اینترنت سیم کارت ما، صرف استفاده از این دو اپلیکیشن می شود. ادامه مطلب.

روزبه سیستم اینترنت ,تلگرام ,دانلود خودکار

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت آموزشی تفریحی وسیاسی 100نفر دانلود فیلم و سریال خارجی ,دانلود زیرنویس فیلم و سریال خارجی تولید و پخش مصالح بتنی و ساختمانی مهرعلیان دانلود دانلود فیلم و سریال جدید قیمت بلیط اروپا خبرگزاری رئال نیوز شهرفایل پروگرام آر بهترین راه های کسب درامد اینترنتی انشای عینی برف چگونه آلتم را وارد واژن کنم درمورد زندگی علامه حلیتحقیق کنیدوبگوییداو چه ویژگی داشتکه موفق به دیدار امام زمان شد من همونم عشیقترین ادمی روی زمین تنهم نظر نرو ادامه درس آزاد درمورد شب یلدا یا همون شب چله فرهنک بومی 2 رمان.هوسی.درگذشته برداشت خود را از چو خواهی که نامت نماند نهان. مکن نام نیک بزرگان نهان هادی همدم من ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد میاندوآب